Zásahy  pátek 07.08.2020

Podrobné informace o zásahu

Datum05.07.2020
Typ událostiDopravní nehoda
UdálostDopravní nehoda osobního a nákladního vozidla
MístoZáměl
Čas vyhlášení10:54
Čas výjezdu10:58
Čas příjezdu11:06
PopisJednotka byla povolána k dopravní nehodě osobního a nákladního vozidla. Při našem příjezdu již zasahovala jednotka PS RK a ZZS KHK. Na místě se nacházely tři zraněné osoby, u kterých jsme pomohli s předlékařským ošetřením. Následně jsme zabezpečili havarovaná vozidla proti vzniku požáru a po dobu zásahu jsme řídili provoz na komunikaci. Nepřímými účastníky nehody se stala i posádka okolo jedoucího vozidla, ve kterém cestovala řidička a dvě děti. Členové jednotky dětem věnovali plyšové hračky a po dobu nezbytně nutnou se je snažili zabavit a zmírnit jejich stres ze vzniklé události. Po zadokumentování nehody Policií ČR jsme pomohli s naložením osobního vozidla na odtah a provedli úklid komunikace. Spolupráce s PR RK, ZZS KHK a Policí ČR.
Obsazení členů7 u zásahu
Technika u zásahuCAS 20 TATRA 815 TERRNO 4x4.2