Úvodní stránka webu, vítáme Vás  čtvrtek 11.08.2022
14.07.2022 Požár pole Olešnice
zobrazit všechny výjezdy

Oslavy výročí 150 let od založení sboru

Ohlédnutí za oslavami k výročí 150 let od založení našeho sboru, 65 let družby s německý hasičským sborem z Triebesu a 10 let se slovenským hasičským sborem z Turé Lúky.
Oslavy byly zahájeny v pátek 17.6.2022 uctěním památky bratrů a sester na místním hřbitově a u sochy Sv. Floriána, následovalo společné focení na místním Novém zámku. Tentýž večer proběhla slavnostní členská schůze s účastí významných hostů, na které byly předány medaile za zásluhy, pamětní medaile, dary a pamětní stuhy všem oslavujícím sborům. V sobotu byl připraven bohatý kulturní program na Palackého náměstí - dynamické i statické ukázky, historická a současná technika, dětský koutek s hasičskou tématikou a kulturní vystoupení kosteleckých mažoretek a baviče Miloše Knora. Neděle už se nesla v rozlučkovém duchu - kostelecké hasiče a zahraniční partnery čekal společný oběd a rozloučení.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celých oslav. Stejně tak děkujeme všem účastníkům sobotního programu pro veřejnost za vytvoření příjemné atmosféry a hojného publika.