Logo, obrázek
Úvodní stránka webu, vítáme Vás  čtvrtek 06.10.2022
26.09.2022 Dopravní nehoda osobního vozidla Vamberk  
20.09.2022 Požár v kotelně rodinného domu Synkov - Slemeno, Synkov  
16.09.2022 Dopravní nehoda osobního vozidla Častolovice směr Čestice  
15.09.2022 Planý poplach Čermná nad Orlicí  
15.09.2022 Transport osoby z těžko přístupného terénu Kozodry  
13.09.2022 Nouzové otevření uzavřených prostor Kostelec nad Orlicí  
zobrazit všechny výjezdy

Příjem členů kroužku mládeže ukončen

Vzhledem k maximálnímu naplnění hasičského kroužku mládeže pro tento školní rok ukončujeme příjem nových členů. Děkujeme Vám za pochopeni. Kolektiv vedoucích kroužku.

Obrázek:

OBMĚNA VÝSTRAŽNÉHO SVĚTELNÉHO ZAŘÍZENÍ NA PRVOVÝJEZDOVÉ CISTERNĚ

Díky finanční podpoře firmy Cihelna Kinský s.r.o. ve výši 50 000,-Kč a Město Kostelec nad Orlicí byla realizována obměna výstražného světelného zařízení na naší prvovýjezdové cisterně Tatra Terrno. Na vozidlo bylo instalováno zařízení v modro - červeném provedení svépomocí pod taktovkou člena ?Tatra Teamu Hasiči Borohrádek JPO II/1 D - AED?, za což děkujeme. Velice si vážíme pokračující nemalé podpory místní firmy a našeho zřizovatele, kteří tímto krokem opět zvýšili bezpečnost kosteleckých dobrovolných hasičů při zásazích u mimořádných událostí.

Veškeré zmíněné podpory si velice vážíme a za možnost realizace děkujeme !!!

ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI ZASAHUJÍCÍCH HASIČŮ

Díky finanční podpoře firmy TTV Spedice ve výši 25 000,-Kč a Město Kostelec nad Orlicí byla realizována obměna výstražného světelného zařízení na vozidle VW Transporter, které vyjíždí jako první k dopravním nehodám a technickým pomocím, často na pozemních komunikacích, a v rámci hasebního obvodu nezřídka na silnici I. třídy č. 11. Na vozidlo bylo instalováno, firmou Progres Servis Sibřina, spol s ro, zařízení v modro - červeném provedení, které zajišťuje vyšší viditelnost v případě zhoršených meteorologických podmínek i za velmi slunečného počasí. Velice si vážíme podpory místní firmy a našeho zřizovatele, kteří tímto krokem opět zvýšili bezpečnost kosteleckých dobrovolných hasičů při zásazích u mimořádných událostí.


Zmíněné podpory si velice vážíme a za možnost realizace děkujeme !!!